Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie

Popławskiego, Bieżanów, Kraków, małopolskie

  • 1 950 zł
  • 40 m²
  • 48,75 zł/m²

Mieszkanie

Popławskiego, Bieżanów, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
26 lutego 2026

1 950 zł

40 m²

48,75 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 26 lutego 2026

1 950 zł 40 m² 48,75 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 300 zł

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 300 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 950 zł / miesiąc
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2014
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Opłaty uzupełniające: 150 zł, kaucja: 2 300 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: inne
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: NEWAY ESTATE, zaktualizowane: 26.02.2026
  •   numer ogłoszenia: NE343124

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność!

Do wynajęcia ciekawa, klimatyczna nieruchomość - dwupokojowy lokal w cichym i spokojnym miejscu w delcie ulic Wielickiej i Bieżanowskiej - dzielnica Stary Bieżanów.

Lokal usytuowany jest na drugim /ostatnim piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego, a w jego skład wchodzą: