Mieszkanie, ul. Grzegórzecka
Grzegórzecka, Kazimierz, Kraków, małopolskie
- 11 000 zł
- 92 m²
- 119,57 zł/m²
Justyna Wilk
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Grzegórzecka
Grzegórzecka, Kazimierz, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Grzegórzecka
Zaktualizowane: 19 maja 2026
11 000 zł 92 m² 119,57 zł/m²
9/9
3
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
9/9Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 11 000 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 92 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: rok budowy: 2024
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 9/9
- Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: WILK ŻYŁA & PARTNERS, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 14/19191/OMW
Lokalizacja
- Adres: Grzegórzecka 69E, Kazimierz, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: rzeka
- W pobliżu: przedszkole, restauracja, pub, fitness, centrum handlowe, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Nowoczesny apartament 92 m² na ostatnim piętrze Wiślane Tarasy 2.0 (ul. Grzegórzecka)
0% PROWIZJI dla klientów zgłaszających się bezpośrednio na tę nieruchomość.
Prezentujemy wyjątkowy, wykończony w najwyższym standardzie apartament w uznanej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, zlokalizowanej tuż przy Bulwarach Wiślanych.
Mieszkanie o powierzchni 92 m² usytuowane jest na 9. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą. (...)
880 340...
880 340 106