Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Wieniawskiego, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie

  • 1 880 zł
  • 32 m²
  • 58,75 zł/m²

Zdjęcie

Mzuri Nieruchomo...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Wieniawskiego, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 880 zł

32 m²

58,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 880 zł 32 m² 58,75 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 880 zł / miesiąc
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mzuri, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 37991/4034/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opis lokalu:

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym przy ul. Wieniawskiego 62 w Krakowie (Prądnik Czerwony), z doskonałym dojazdem do centrum miasta i Nowej Huty.

Nieruchomość:
Mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym aneksem kuchennym.
Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD.
Przytulne i funkcjonalne wnętrze.

Lokalizacja:
Prądnik Czerwony dobrze skomunikowana część Krakowa. (...)

Agent

Mzuri Nieruchomości

531 803...

531 803 202

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mzuri Nieruchomości

531 803...

531 803 202

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mzuri Nieruchomości