Mieszkanie
Kazimierza Wielkiego, Nowa Wieś, Kraków, małopolskie
- 3 300 zł
- 46,08 m²
- 71,61 zł/m²
Tomasz Borkowski
Skontaktuj się
Mieszkanie
Kazimierza Wielkiego, Nowa Wieś, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 7 maja 2026
3 300 zł 46,08 m² 71,61 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/4
3
tak
bardzo dobry
3 600 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
3 600 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 46,08 m², 3 pokoje (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1905
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 600 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: inne
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: BIURO NIERUCHOMOŚCI NORPOL, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 1378-2
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kazimierza Wielkiego, Nowa Wieś, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
Do wynajęcia oferuję eleganckie mieszkanie o powierzchni 46,08 m², usytuowane na parterze odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Krowodrzy. To propozycja dla osób, które cenią sobie dobry standard, wygodę oraz doskonałą lokalizację.