Mieszkanie

Szlak, Kleparz, Kraków, małopolskie

  • 3 200 zł
  • 48,56 m²
  • 65,90 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Borkowski

Skontaktuj się

Mieszkanie

Szlak, Kleparz, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

3 200 zł

48,56 m²

65,90 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 7 maja 2026

3 200 zł 48,56 m² 65,90 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
5/6
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
4 100 zł

Piętro:

5/6

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

4 100 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 48,56 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/6, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 4 100 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ENGLISH BELOW

Nowoczesny apartament położony w kompleksie Angel City,. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia zaledwie kilka minut spacerem do Rynku Głównego, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego oraz centrum handlowo-usługowego Galeria Krakowska. Doskonała komunikacja i pełna infrastruktura miejska sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.