Mieszkanie, ul. Bracka

Bracka, Kraków, małopolskie

  • 1 450 000 zł
  • 72,17 m²
  • 20 091,45 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bracka

Bracka, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

1 450 000 zł

72,17 m²

20 091,45 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bracka

Zaktualizowane: 23 maja 2026

1 450 000 zł 72,17 m² 20 091,45 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 450 000 zł (20 091,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 72,17 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: As7 Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 475

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy lokal mieszkalny położony na ul. Brackiej w samym sercu Krakowa.
Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze, budynek podlega pod nadzór ochrony konserwatorskiej zabytków miasta Krakowa.
Pomieszczenia z duża ilością światła dziennego, trzy duże okna z doświetleniem od ulicy Brackiej. Kuchnia do odtworzenia, wszystkie media w mieszkaniu, w tym także gaz. (...)

Agent

Wioletta

500 241...

500 241 774

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta

500 241...

500 241 774

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta

Zostaw telefon, oddzwonimy