Mieszkanie, ul. Podedworze

Podedworze, Kraków, małopolskie

  • 1 230 000 zł
  • 68,08 m²
  • 18 066,98 zł/m²

Zdjęcie

Andrii Pasternak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Podedworze

Podedworze, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 230 000 zł

68,08 m²

18 066,98 zł/m²

Mieszkanie, ul. Podedworze

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 230 000 zł 68,08 m² 18 066,98 zł/m²

Piętro:
10/11
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
-

Piętro:

10/11

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 230 000 zł (18 066,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 68,08 m², 4 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 10/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: TEC Real Estate, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PE188804

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,08 m², położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa przy ul. Podedworze, w dzielnicy Podgórze Duchackie.

WAŻNA INFORMACJA
Cena dotyczy mieszkania wykończonego pod klucz zgodnie ze standardem widocznym na zdjęciach.

Obecnie oferowany lokal znajduje się w stanie deweloperskim. (...)

Agent

Andrii Pasternak

797 048...

797 048 101

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrii Pasternak

797 048...

797 048 101

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.