Mieszkanie, ul. Fabryczna

Fabryczna, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

  • 1 164 000 zł
  • 51,77 m²
  • 22 484,06 zł/m²

Zdjęcie

Andrii Pasternak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Fabryczna, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 164 000 zł

51,77 m²

22 484,06 zł/m²

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 164 000 zł 51,77 m² 22 484,06 zł/m²

Piętro:
4/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2022
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2022

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 164 000 zł (22 484,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 51,77 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2022 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: TEC Real Estate, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PE782138

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w prestiżowej inwestycji Fabryczna City w Krakowie. Lokal o powierzchni 51,77 m² znajduje się na 4 piętrze i jest w pełni gotowy do zamieszkania - bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Andrii Pasternak

797 048...

797 048 101

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrii Pasternak