Mieszkanie, ul. Nowowiejska
Nowowiejska, Krowodrza, Kraków, małopolskie
- 629 000 zł
- 41,50 m²
- 15 156,63 zł/m²
Patryk Solecki
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Nowowiejska
Nowowiejska, Krowodrza, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Nowowiejska
Zaktualizowane: 19 maja 2026
629 000 zł 41,50 m² 15 156,63 zł/m²
3/4
2
-
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 629 000 zł (15 156,63 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 41,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 900 zł
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Nest Brokers, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 753640
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Nowowiejska, Krowodrza, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
DWA POKOJE W CENTRUM KROWODRZY
Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie jest funkcjonalne, składa się z dwóch sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Do mieszkania przynależy balkon. Stan pomieszczeń jdo remontu. (...)
535 871...
535 871 993