Mieszkanie, ul. Lema

Lema, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

  • 860 000 zł
  • 37,79 m²
  • 22 757,34 zł/m²

Zdjęcie

Biuro Nieruchomo...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lema

Lema, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

860 000 zł

37,79 m²

22 757,34 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lema

Zaktualizowane: 19 maja 2026

860 000 zł 37,79 m² 22 757,34 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2020
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2020

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 860 000 zł (22 757,34 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 37,79 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 650 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: bez okna
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: propersi, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 205717

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń - ul. Lema 15D, Kraków

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37,79 m², przy ul. Stanisława Lema 15D w Krakowie w rejonie Tauron Areny oraz Parku Lotników Polskich.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, przy ul. Lema 15D. (...)

Agent

Biuro Nieruchomości

604 720...

604 720 318

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości