Mieszkanie, ul. Radosna
Radosna, Kraków, małopolskie
- 615 000 zł
- 41 m²
- 15 000 zł/m²
Oddział Kraków F...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Radosna
Radosna, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Radosna
Zaktualizowane: 18 maja 2026
615 000 zł 41 m² 15 000 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter
2
-
-
nowe wykończone
Zobacz na mapie
Piętro:
parterLiczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
nowe wykończoneSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 615 000 zł (15 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 41 m², 2 pokoje; stan: nowe wykończone
- okna: plastikowe
- Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Forma Estates, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 12159
Lokalizacja
- Adres: Radosna, Podgórze, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Podgórze ul. Radosna - 41m2 / 2 pokoje + balkon DO WEJŚCIA przy Parku Bednarskiego
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m, położone przy ul. Radosnej.
Nieruchomość ze względu na architekturę budynku ma niestandardowe położenie:
- wchodząc od zielonego podwórka jest to parter (okna na normalnej wysokości)
- wchodząc od ulicy schodzi się w dół i jest to przyziemie
Mieszkanie w pełni umeblowane (...)
697 002...
697 002 400
697 002 400