Mieszkanie Kraków

Kraków, małopolskie

  • 1 108 807 zł
  • 69 m²
  • 16 069,67 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Żabiński

Skontaktuj się

Mieszkanie Kraków

Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 108 807 zł

69 m²

16 069,67 zł/m²

Mieszkanie Kraków

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 108 807 zł 69 m² 16 069,67 zł/m²

Piętro:
4/7
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

4/7

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 108 807 zł (16 069,67 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 69 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: bez okna
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Phinance Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 238124

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w południowej części Krakowa, w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie idealne dla rodzin poszukujących komfortowej przestrzeni, funkcjonalnego układu oraz wygodnego dostępu do pełnej infrastruktury miejskiej. (...)

Agent

Dawid Żabiński

883 980...

883 980 527

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dawid Żabiński

883 980...

883 980 527

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została