Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Czarnieckiego, Kraków, małopolskie

  • 519 000 zł
  • 33 m²
  • 15 727,27 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Bratek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Czarnieckiego, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

519 000 zł

33 m²

15 727,27 zł/m²

Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Zaktualizowane: 10 maja 2026

519 000 zł 33 m² 15 727,27 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1890
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1890

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 519 000 zł (15 727,27 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 33 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1890
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nest Brokers, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 873445

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy w sercu Krakowskiego Podgórza - zaledwie 3 min od Placu Bohaterów Getta.

Mieszkanie składa się z osobnej sypialni, łazienki, salonu z aneksem kuchennym.

Mieszkanie kilka lat temu przeszło kapitalny remont. (...)

Agent

Mariusz Bratek

574 980...

574 980 527

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

574 980...

574 980 527

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości