Kawalerka, ul. Cechowa

Cechowa, Piaski Wielkie, Kraków, małopolskie

  • 530 000 zł
  • 26 m²
  • 20 385 zł/m²

Zdjęcie

WZ Nieruchomości

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Cechowa

Cechowa, Piaski Wielkie, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

530 000 zł

26 m²

20 385 zł/m²

Kawalerka, ul. Cechowa

Zaktualizowane: 7 maja 2026

530 000 zł 26 m² 20 385 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2020
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2020

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 530 000 zł (20 385 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 26 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Czynsz: 370 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: WZ Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 34818

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy na Piaskach przy ul. Cechowej w bloku z 2020 r.

Lokal o powierzchni 26 mkw. dostępny w terminie do uzgodnienia.

Piętro: 1/1 (winda).

W mieszkaniu - salon z otwartą kuchnią i przedpokojem oraz łazienka z wanną i WC.

Na podłogach - dębowa deska barlinecka i gres.
Na ścianach - gładzie gipsowe i flizy.

Okna PCV, drzwi antywłamaniowe. (...)

Agent

WZ Nieruchomości

790 760...

790 760 345

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

WZ Nieruchomości

790 760...

790 760 345

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.