Mieszkanie, ul. Tyniecka

Tyniecka, Kraków, małopolskie

  • 1 170 000 zł
  • 90 m²
  • 13 000 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Zieliń...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Tyniecka

Tyniecka, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 170 000 zł

90 m²

13 000 zł/m²

Mieszkanie, ul. Tyniecka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 170 000 zł 90 m² 13 000 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

5

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 170 000 zł (13 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 90 m², 5 pokoi; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To mieszkanie jest dwupoziomowe. Taras widokowy 40m2., dwa balkony. Prezentujemy Państwu inwestycję złożoną z dwóch budynków z miejscami parkingowymi. Dostępne będą też piwnice. BEZCZYNSZOWE. Dostęp do ogródka ok. 5m2., piwnice. Planowany czas zakończenia do stanu deweloperskiego koniec maja 2026r. Możliwość wykończenia.
Metraż 90 m2. MIESZKANIE - dwupoziomowe, z tarasem i balkonem, dwie łazienki. (...)

Agent

Agnieszka Zielińska

509 378...

509 378 841

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 378...

509 378 841

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy