Mieszkanie, ul. Miodowa

Miodowa, Kazimierz, Kraków, małopolskie

  • 1 450 000 zł
  • 58,49 m²
  • 24 790,56 zł/m²

Zdjęcie

Nadia Kraińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Miodowa

Miodowa, Kazimierz, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 450 000 zł

58,49 m²

24 790,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Miodowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 450 000 zł 58,49 m² 24 790,56 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1922
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1922

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 450 000 zł (24 790,56 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 58,49 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 1922 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Czynsz: 636 zł

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mint Property prezentuje na sprzedaż mieszkanie powierzchni 59 m2 składające się z trzech osobnych apartamentów.Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy Miodowej.Każde z mieszkań składa się z aneksu kuchennego z pokojem dziennym oraz łazienki. Dwa z nich mają dodatkowo antresole. Są w pełni umeblowane i wyposażone pod krótki najem.Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.Nieruchomość po remocie kilka lat temu, (wymienione instalacje, okna). (...)

Agent

Nadia Kraińska

793 670...

793 670 635

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Nadia Kraińska

793 670...

793 670 635

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Nadia Kraińska

Zostaw telefon, oddzwonimy