Apartament, ul. Domagały

Domagały, Złocień, Kraków, małopolskie

  • 554 900 zł
  • 34 m²
  • 16 320,59 zł/m²

Zdjęcie

Oddział Kraków F...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Domagały

Domagały, Złocień, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

554 900 zł

34 m²

16 320,59 zł/m²

Apartament, ul. Domagały

Zaktualizowane: 11 maja 2026

554 900 zł 34 m² 16 320,59 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2020
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2020

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 554 900 zł (16 320,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 34 m², 4 pokoje; stan: nowe wykończone
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Forma Estates, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12115

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bieżanów Złocień ul. Domagały 34m2 / 2 pokoje + balkon NOWE BUD LUX

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone w krakowskim Bieżanowie przy ul. Domagały
Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku z 2020 roku z windą

W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ:
- duży salon
- otwarta jasna kuchnia
- sypialnia
- (...)

Agent

Oddział Kraków Forma Estates

697 002...

697 002 400

697 002 400

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oddział Kraków Forma Estates

697 002...

697 002 400

697 002 400

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.