Apartament, ul. Stawowa
Stawowa, Bronowice Wielkie, Kraków, małopolskie
- 1 383 000 zł
- 96 m²
- 14 406,25 zł/m²
Mateusz Borysiew...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Stawowa
Stawowa, Bronowice Wielkie, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Apartament, ul. Stawowa
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 383 000 zł 96 m² 14 406,25 zł/m²
2/2
4
2025
garaż wolnostojący
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 383 000 zł (14 406,25 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 96 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 700 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: DOMOPOLY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: INF610603
Lokalizacja
- Adres: Stawowa, Bronowice Wielkie, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, fitness, przystanek autobusowy, centrum handlowe
Opis nieruchomości
96 m² z antresolą | balkon | ul. Stawowa | gotowe do odbioru |
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96 m², położone przy ul. Stawowej w Krakowie.
To propozycja dla osób, które szukają przestronnego mieszkania o niestandardowym układzie, z dużym potencjałem aranżacyjnym.
Najważniejszym wyróżnikiem nieruchomości jest antresola, która daje dodatkową przestrzeń i pozwala dopasować układ mieszkania do stylu życia przyszłego właściciela. (...)
12 442 97...
12 442 97 08