Apartament, ul. Pękowicka
Pękowicka, Kraków, małopolskie
- 836 174 zł
- 60,07 m²
- 13 919,99 zł/m²
Damian Siwiec
Skontaktuj się
Apartament, ul. Pękowicka
Pękowicka, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Apartament, ul. Pękowicka
Zaktualizowane: 18 maja 2026
836 174 zł 60,07 m² 13 919,99 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
2/3
4
2027
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 836 174 zł (13 919,99 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Dostępne: listopad 2027
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 60,07 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 250 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: Mobilny Doradca Klienta Murapol, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 5329
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Pękowicka, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Murapol Prado
- niskie, kameralne i przyjazne apartamentowce,
- nowoczesne mieszkanie z pakietem Smart Home - inteligrntne zarządzanie mediami i urządzeniami,
- sąsiedztwo rozległych terenów zielonych, sielski charakter okolicy i zabudowań, 6 km do Rynku.
Przyjdź na dni otwarte, skorzystaj z rabatów.
Nowoczesne, atrakcyjne i prestiżowe wykończnia części wspólnych, klatek schodowych i terenów przylegających.
Najniższe w Krakowie ceny hali garażowej. (...)
502 818...
502 818 756