Apartament, ul. Sławka
Sławka, Wola Duchacka, Kraków, małopolskie
- 1 725 772 zł
- 105,23 m²
- 16 400 zł/m²
Mateusz Jaszczur
Skontaktuj się
Apartament, ul. Sławka
Sławka, Wola Duchacka, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Apartament, ul. Sławka
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 725 772 zł 105,23 m² 16 400 zł/m²
8/8
4
2025
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
8/8Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 725 772 zł (16 400 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 105,23 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 8/8, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: ESTATE ZINA JURIJ ZINIAK, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 423/12152/OMS
Lokalizacja
- Adres: Sławka, Wola Duchacka, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Przestrzeń, widok i komfort w nowoczesnym wydaniu wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Bona EKOPARK.