Mieszkanie, ul. Stachiewicza

Stachiewicza, Azory, Kraków, małopolskie

  • 659 000 zł
  • 50 m²
  • 13 180 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Drogoś

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Stachiewicza

Stachiewicza, Azory, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

659 000 zł

50 m²

13 180 zł/m²

Mieszkanie, ul. Stachiewicza

Zaktualizowane: 21 maja 2026

659 000 zł 50 m² 13 180 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 659 000 zł (13 180 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 50 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 950 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Tecnocasa Azory, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KRMD2/0172

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kraków ul. Stachiewicza | 50 m2

Lokalizacja: Kraków, Łobzów, ul. Stachiewicza

Cena: 659 000 zł

Powierzchnia: 50 m²

Piętro: Wysoki parter w 4-piętrowym budynku

Parking: Ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkowania)

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku przy ul. (...)

Agent

Magdalena Drogoś

530 906...

530 906 166

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Drogoś