Mieszkanie, ul. Bronowicka

Bronowicka, Bronowice Małe, Kraków, małopolskie

  • 1 150 000 zł
  • 63,84 m²
  • 18 013,78 zł/m²

Zdjęcie

Tecnocasa Bronow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bronowicka

Bronowicka, Bronowice Małe, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 150 000 zł

63,84 m²

18 013,78 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bronowicka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 150 000 zł 63,84 m² 18 013,78 zł/m²

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (18 013,78 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 63,84 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2008
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
  • Czynsz: 950 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kraków, Bronowice, ul. Bronowicka
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 63,84 m², zlokalizowane na parterze w bloku z 2008r. o popularnej dzielnicy Bronowice.

Nieruchomość składa się z przedpokoju, przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch osobnych pokoi oraz łazienki z WC.
Do mieszkania przynależy do zakupu parking podziemny, a mieszkańcy mają do dyspozycji bezpłatny parking przy budynku. (...)

Agent

Tecnocasa Bronowice

791 965...

791 965 990

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tecnocasa Bronowice

791 965...

791 965 990

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tecnocasa Bronowice