Mieszkanie, ul. Jerzmanowskiego
Jerzmanowskiego, Prokocim, Kraków, małopolskie
- 519 000 zł
- 41,80 m²
- 12 416,27 zł/m²
Daniel Bigda
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jerzmanowskiego
Jerzmanowskiego, Prokocim, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jerzmanowskiego
Zaktualizowane: 19 maja 2026
519 000 zł 41,80 m² 12 416,27 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/4
3
-
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 519 000 zł (12 416,27 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 41,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Źródło: biuro nieruchomości: ALOKUM Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 341/ALK/MS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jerzmanowskiego, Prokocim, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
Opis nieruchomości
Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie na Nowym Prokocimu. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla tych, którzy cenią spokój i bliskość do wszystkiego`.
Mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku.
Blok po termomodernizacji, izolacji fundamentów, remoncie dachu i klatek schodowych. (...)
533 114...
533 114 422