Mieszkanie, Osiedle Józefa Strusia

Osiedle Józefa Strusia, Bieńczyce, Kraków, małopolskie

  • 648 000 zł
  • 57,68 m²
  • 11 234 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Kleszcz

Skontaktuj się

Mieszkanie, Osiedle Józefa Strusia

Osiedle Józefa Strusia, Bieńczyce, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

648 000 zł

57,68 m²

11 234 zł/m²

Mieszkanie, Osiedle Józefa Strusia

Zaktualizowane: 15 maja 2026

648 000 zł 57,68 m² 11 234 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1965
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1965

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 648 000 zł (11 234 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 57,68 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1965 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 3 m²
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Doskonała ALTERNATYWA dla osób, które szukają dla siebie mieszkania do remontu w dobrej lokalizacji.
LOKALIZACJA:
os. Strusia / Bieńczyce

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na czwartym piętrze o powierzchni 57,68 m2 w cenie 648.000zł. Cena do NEGOCJACJI!

Do mieszkania przynależy piwnica.

Kontakt:
Dorota Kleszcz
tel.728*341*653

Czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej 600zł. (...)

Agent

Dorota Kleszcz

728 341...

728 341 653

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości