Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów
Krowoderskich Zuchów, Krowodrza Górka, Kraków, małopolskie
- 670 000 zł
- 52 m²
- 12 884,62 zł/m²
Krzysztof Filar
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów
Krowoderskich Zuchów, Krowodrza Górka, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów
Zaktualizowane: 14 maja 2026
670 000 zł 52 m² 12 884,62 zł/m²
3/4
3
1972
przynależne na terenie ogrodzonym
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1972Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 670 000 zł (12 884,62 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 52 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: do odświeżenia
- instalacje: do wymiany; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1972
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (7 m²), piwnica 3 m²
- Czynsz: 750 zł
- Wyposażenie: pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Filar Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 5
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Krowoderskich Zuchów, Krowodrza Górka, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, łąka, rzeka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, lotnisko, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw