Mieszkanie, ul. Długosza

Długosza, Kraków, małopolskie

  • 1 270 000 zł
  • 78 m²
  • 16 282,05 zł/m²

Zdjęcie

Anna Bigora

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Długosza

Długosza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 270 000 zł

78 m²

16 282,05 zł/m²

Mieszkanie, ul. Długosza

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 270 000 zł 78 m² 16 282,05 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1935
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1935

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 270 000 zł (16 282,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 78 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe, drewniane
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1935 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: MB ESTATES, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2822/15990/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej artystycznych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa na Podgórzu.

To wnętrze dedykowane osobom, które szukają czegoś więcej niż standardowego układu deweloperskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze stylowej kamienicy. (...)

Agent

Anna Bigora

669 300...

669 300 030

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Bigora