Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Grzegórzecka, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

  • 1 165 000 zł
  • 73,30 m²
  • 15 893,59 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Juraszek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Grzegórzecka, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

1 165 000 zł

73,30 m²

15 893,59 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Zaktualizowane: 23 maja 2026

1 165 000 zł 73,30 m² 15 893,59 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1996
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1996

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 165 000 zł (15 893,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 73,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1996
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grzybek Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 271/13632/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tym razem Biuro Pośrednictwa Grzybek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Grzegórzki.
Mieszkanie o powierzchni 73,3 m2 mieści się na 4 piętrze bloku z 1996 r . (...)

Agent

Aneta Juraszek

608 207...

608 207 266

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 207...

608 207 266

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy