Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Radzikowskiego, Krowodrza, Kraków, małopolskie

  • 3 800 zł
  • 74,18 m²
  • 51,23 zł/m²

Zdjęcie

Krystian Lesiak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Radzikowskiego, Krowodrza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

3 800 zł

74,18 m²

51,23 zł/m²

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Zaktualizowane: 22 maja 2026

3 800 zł 74,18 m² 51,23 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 800 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 74,18 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: rok budowy: 2010
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: UNI ESTATES Sp. z o.o, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1201/12014/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz wykończonego 3 pokojowego mieszkania w północnej części miasta?

KORZYŚCI Z NAJMU:
- gotowe do zamieszkania
- możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w hali
- ogromna komórka lokatorska W CENIE
- wysoki standard
- korzystny układ mieszkania
- drewniana podłoga
- budynek z 2010 roku
- świetna komunikacja
- rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa
- klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe

(...)

Agent

Krystian Lesiak

739 203...

739 203 035

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została