Apartament, ul. Masarska
Masarska, Grzegórzki, Kraków, małopolskie
- 4 700 zł
- 65 m²
- 72,31 zł/m²
Wiktoria Krakowc...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Masarska
Masarska, Grzegórzki, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament, ul. Masarska
Zaktualizowane: 19 maja 2026
4 700 zł 65 m² 72,31 zł/m²
3/5
3
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 700 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 65 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Royal Space, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 5248/7466/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Masarska, Grzegórzki, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Mamy przyjemność zaprezentować apartament na wynajem, położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Masarskiej w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie, dostępny od zaraz.
LOKALIZACJA
Ulica Masarska to prestiżowy adres w sercu Krakowa, w sąsiedztwie Galerii Kazimierz, Bulwarów Wiślanych oraz dzielnicy Kazimierz. Okolica zapewnia dostęp do licznych restauracji, kawiarni, butików i punktów usługowych, a także terenów spacerowych i ścieżek rowerowych. (...)
668 000...
668 000 323