Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowoderskich Zuchów, Krowodrza, Kraków, małopolskie

  • 749 000 zł
  • 54 m²
  • 13 870,37 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Paździor

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowoderskich Zuchów, Krowodrza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

749 000 zł

54 m²

13 870,37 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

749 000 zł 54 m² 13 870,37 zł/m²

Piętro:
5/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1972
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

5/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1972

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 749 000 zł (13 870,37 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 54 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1972
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/10, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (5 m²), piwnica 2 m²
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kraków | Krowodrza Górka | ul. Krowoderskich Zuchów | 54 m² | 3 pokoje | balkon typu loggia

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m², położone na 5. piętrze w ocieplonym bloku z windą przy ul. Krowoderskich Zuchów w dzielnicy Krowodrza Górka.

Mieszkanie dwustronne, jasne i ustawne idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. (...)

Agent

Sylwia Paździor

510 799...

510 799 700

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sylwia Paździor

510 799...

510 799 700

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.