Mieszkanie, ul. Złoty Róg

Złoty Róg, Bronowice Małe, Kraków, małopolskie

  • 795 000 zł
  • 44,50 m²
  • 17 865,17 zł/m²

Zdjęcie

Tecnocasa Bronow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Złoty Róg

Złoty Róg, Bronowice Małe, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

795 000 zł

44,50 m²

17 865,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Złoty Róg

Zaktualizowane: 15 maja 2026

795 000 zł 44,50 m² 17 865,17 zł/m²

Piętro:
4/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 795 000 zł (17 865,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 44,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/10, jednopoziomowe
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kraków, Bronowice, ul. Złoty Róg
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 44,5 m², zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku o popularnej dzielnicy Bronowice.

Nieruchomość składa się z przedpokoju, przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch osobnych pokoi oraz łazienki z WC.
Do mieszkania przynależy również piwnica, a mieszkańcy mają do dyspozycji bezpłatny parking przy budynku. (...)

Agent

Tecnocasa Bronowice

791 965...

791 965 990

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tecnocasa Bronowice

791 965...

791 965 990

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości