Mieszkanie, ul. Kielecka

Kielecka, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

  • 4 500 zł
  • 108 m²
  • 41,67 zł/m²

Zdjęcie

Anna Kowalczyk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kielecka

Kielecka, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

4 500 zł

108 m²

41,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kielecka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

4 500 zł 108 m² 41,67 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 108 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1928
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nova Capital, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3267/8850/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 108 m² przy ul. Kieleckiej w Krakowie.

MIESZKANIE
Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze kameralnej kamienicy i wyróżnia się wyjątkowym klimatem dzięki drewnianym belkom konstrukcyjnym oraz dużej ilości naturalnego światła wpadającego przez okna dachowe. Nieruchomość jest przestronna, jasna i bardzo funkcjonalna. (...)

Agent

Anna Kowalczyk

606 782...

606 782 141

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości