Apartament, ul. Lubicz

Lubicz, Kraków, małopolskie

  • 1 550 000 zł
  • 62 m²
  • 25 000 zł/m²

Zdjęcie

Norbert Borowiak

Skontaktuj się

Apartament, ul. Lubicz

Lubicz, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 550 000 zł

62 m²

25 000 zł/m²

Apartament, ul. Lubicz

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 550 000 zł 62 m² 25 000 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2014
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2014

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 550 000 zł (25 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 62 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2014
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (23 m²)
  • Czynsz: 700 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zamieszkaj w prestiżowym Browarze Lubicz - 62 m² | 2 sypialnie | centrum Krakowa

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m², położone w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Krakowie - Browarze Lubicz. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w centrum miasta lub pewnej inwestycji pod wynajem premium.

Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2014 roku. (...)

Agent

Norbert Borowiak

577 072...

577 072 177

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Norbert Borowiak

577 072...

577 072 177

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.