Mieszkanie, ul. Nuszkiewicza
Nuszkiewicza, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
- 834 000 zł
- 52 m²
- 16 038,46 zł/m²
Weronika Bodzioc...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Nuszkiewicza
Nuszkiewicza, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Nuszkiewicza
Zaktualizowane: 13 maja 2026
834 000 zł 52 m² 16 038,46 zł/m²
2/5
2
2017
w garażu podziemnym
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2017Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 834 000 zł (16 038,46 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 52 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2017
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/5, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości Prądnik Czerwony S.C, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: KRMP2/0049
Lokalizacja
- Adres: Nuszkiewicza, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku z 2017 roku przy ul. Reduta w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie.
Mieszkanie składa się z:
jasnego salonu z wyjściem na balkon,
oddzielnej, ustawnej sypialni,
osobnej kuchni,
łazienki,
przedpokoju,
balkonu,