Mieszkanie, ul. Bobrzyńskiego

Bobrzyńskiego, Ruczaj, Kraków, małopolskie

  • 770 000 zł
  • 52 m²
  • 14 807,69 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Kawul...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bobrzyńskiego

Bobrzyńskiego, Ruczaj, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

770 000 zł

52 m²

14 807,69 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bobrzyńskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

770 000 zł 52 m² 14 807,69 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/7
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2006
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/7

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2006

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 770 000 zł (14 807,69 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2006
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/7, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 38 m²
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2 POKOJE, OSOBNA KUCHNIA I OGRÓD!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Bobrzyńskiego, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauraje, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, Campus Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, Campus Uniwersytetu Jagiellońskiego, punkty opieki medycznej, apteki, kościół.

Tereny zielone: Zalew Zakrzówek, Park Zakrzówek, Las Borkowski. (...)

Agent

Małgorzata Kawula

536 850...

536 850 730

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Kawula

536 850...

536 850 730

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.