Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego
Prądzyńskiego, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
- 697 000 zł
- 48,62 m²
- 14 335,66 zł/m²
Łukasz Burdyn
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego
Prądzyńskiego, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego
Zaktualizowane: 11 maja 2026
697 000 zł 48,62 m² 14 335,66 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
4/4
2
1981
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1981Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 697 000 zł (14 335,66 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48,62 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1981
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 6 m²
- Czynsz: 800 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości Śródmieście s.c., zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 1380
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Prądzyńskiego, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, lotnisko, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Kraków Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,62 m2, zlokalizowane przy ul. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w czterokondygnacyjnym bloku.