Mieszkanie
Starowiślna, Kazimierz, Kraków, małopolskie
- 3 300 zł
- 51,60 m²
- 63,95 zł/m²
Tomasz Borkowski
Skontaktuj się
Mieszkanie
Starowiślna, Kazimierz, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 17 maja 2026
3 300 zł 51,60 m² 63,95 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/4
2
tak
bardzo dobry
4 200 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
4 200 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 51,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1900
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 4 200 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: BIURO NIERUCHOMOŚCI NORPOL, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 1428-2
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Starowiślna, Kazimierz, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe, łąka, rzeka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
ENGLISH BELOW
Apartament mieści się w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. To ścisłe centrum miasta, na styku Starego Miasta i klimatycznego Kazimierza. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się Rynek Główny, Wawel, Plac Nowy, Galeria Kazimierz oraz Bulwary Wiślane. (...)