Mieszkanie, Osiedle Na Wzgórzach
Osiedle Na Wzgórzach, Wzgórza Krzesławickie, Kraków, małopolskie
- 549 000 zł
- 45,85 m²
- 11 973,83 zł/m²
Oddział Kraków F...
Skontaktuj się
Mieszkanie, Osiedle Na Wzgórzach
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, Osiedle Na Wzgórzach
Zaktualizowane: 19 maja 2026
549 000 zł 45,85 m² 11 973,83 zł/m²
parter/4
2
1959
parking publiczny / na ulicy
nowe wykończone
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1959Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
nowe wykończoneSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 549 000 zł (11 973,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 45,85 m², 2 pokoje; stan: nowe wykończone
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1959
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Forma Estates, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 12170
Lokalizacja
- Adres: Osiedle Na Wzgórzach, Wzgórza Krzesławickie, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Nowa Huta| Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 2 pokoje | 45,85m2 + DUŻY BALKON + PIWNICA
FORMA Estates oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,85 m2 zlokalizowane w ocieplonym budynku z cegły na os. Na Wzgórzach.
SKŁAD MIESZKANIA
- dwa odrębne pokoje,
- jasna kuchnia,
- łazienka z wc,
- przedpokój,
+ balkon typu loggia.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. (...)
697 002...
697 002 400
697 002 400