Apartament, ul. Komuny Paryskiej

Komuny Paryskiej, Ruczaj, Kraków, małopolskie

  • 2 700 zł
  • 39,97 m²
  • 67,55 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Dulęba

Skontaktuj się

Apartament, ul. Komuny Paryskiej

Komuny Paryskiej, Ruczaj, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 700 zł

39,97 m²

67,55 zł/m²

Apartament, ul. Komuny Paryskiej

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 700 zł 39,97 m² 67,55 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 700 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 58691/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, umeblowanego mieszkania zlokalizowanego w sercu cichej i malowniczej części dzielnicy Dębniki, na osiedlu Kliny Zacisze przy ul. Komuny Paryskiej 58.

O MIESZKANIU:

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym bloku z 2020 roku. (...)

Agent

Barbara Dulęba

734 827...

734 827 336

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Barbara Dulęba

734 827...

734 827 336

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości