Mieszkanie, ul. Zygmunta Starego
Zygmunta Starego, Kraków, małopolskie
- 2 799 zł
- 47 m²
- 59,55 zł/m²
Kamil Pabjan
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Zygmunta Starego
Zygmunta Starego, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Zygmunta Starego
Zaktualizowane: 21 maja 2026
2 799 zł 47 m² 59,55 zł/m²
1/3
2
tak
wysoki standard
3 600 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
3 600 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 799 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące
- Charakterystyka mieszkania: 47 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2016 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (10 m²)
- Opłaty uzupełniające: 750 zł, kaucja: 3 600 zł / do uzgodnienia
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Sulma Real Estate, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 957/16725/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zygmunta Starego 1c, Bronowice, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, łąka, las, rzeka