Apartament, ul. Meissnera
Meissnera, Olsza, Kraków, małopolskie
- 695 042 zł
- 43,99 m²
- 15 800 zł/m²
Małgorzata Mej-G...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Meissnera
Meissnera, Olsza, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Apartament, ul. Meissnera
Zaktualizowane: 20 maja 2026
695 042 zł 43,99 m² 15 800 zł/m²
parter/5
2
2009
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2009Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 695 042 zł (15 800 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Możliwa zamiana: tak
- Charakterystyka mieszkania: 43,99 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, drewniane
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, jednostronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: ASBART, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 102
Lokalizacja
- Adres: Meissnera, Olsza, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, tenis, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, supermarket, centrum handlowe, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
KRAKÓW, Olsza, Wieczysta, okolice ul. Meissnera.