Mieszkanie, ul. Czeczów

Czeczów, Złocień, Kraków, małopolskie

  • 615 000 zł
  • 43 m²
  • 14 302,33 zł/m²

Zdjęcie

Filip Wawrzynek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Czeczów

Czeczów, Złocień, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

615 000 zł

43 m²

14 302,33 zł/m²

Mieszkanie, ul. Czeczów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

615 000 zł 43 m² 14 302,33 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 615 000 zł (14 302,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 43 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2016
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
  • Czynsz: 670 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na osiedlu Złocień - ul. Henryka i Karola Czeczów.

Mieszkanie:

- salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka
- balkon o powierzchni 5 m2
- stan bardzo dobry, do wprowadzenia się
- dwustronna ekspozycja okien

Budynek:

- rok budowy 2016
- nowoczesny, monitorowany, ocieplony

Okolica:

- bardzo dobrze (...)

Agent

Filip Wawrzynek

509 016...

509 016 286

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 016...

509 016 286

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości