Apartament, ul. Głowackiego

Głowackiego, Kraków, małopolskie

  • 769 000 zł
  • 43,54 m²
  • 17 661,92 zł/m²

Zdjęcie

Marta Lasak

Skontaktuj się

Apartament, ul. Głowackiego

Głowackiego, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

769 000 zł

43,54 m²

17 661,92 zł/m²

Apartament, ul. Głowackiego

Zaktualizowane: 16 maja 2026

769 000 zł 43,54 m² 17 661,92 zł/m²

Piętro:
6/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

6/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 769 000 zł (17 661,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 43,54 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2008
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/6, dwustronne, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 740 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: VERYHOME Real Estate, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 131/13796/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Veryhome Real Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic Krakowa na pograniczu Krowodrzy i Bronowic.

To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia w otoczeniu natury, szukających nieruchomości z efektem WOW, a także dla inwestorów lokujących kapitał w dobra segmentu premium. (...)

Agent