Mieszkanie, Osiedle Tysiąclecia
Osiedle Tysiąclecia, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie
- 519 000 zł
- 33,90 m²
- 15 309,73 zł/m²
Piotr Krzyształo...
Skontaktuj się
Mieszkanie, Osiedle Tysiąclecia
Osiedle Tysiąclecia, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, Osiedle Tysiąclecia
Zaktualizowane: 13 maja 2026
519 000 zł 33,90 m² 15 309,73 zł/m²
3/4
2
1970
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 519 000 zł (15 309,73 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 33,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Drop, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 233/17685/OMS
Lokalizacja
- Adres: Osiedle Tysiąclecia, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Tysiąclecia 3 w Krakowie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej, terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury miejskiej.
NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 33,40 m² usytuowane jest na 3 piętrze budynku i zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego użytkowania. (...)
694 483...
694 483 899