Mieszkanie, ul. Borkowska
Borkowska, Kliny, Kraków, małopolskie
- 640 000 zł
- 45 m²
- 14 222,22 zł/m²
Natalia Baran
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Borkowska
Borkowska, Kliny, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Borkowska
Zaktualizowane: 13 maja 2026
640 000 zł 45 m² 14 222,22 zł/m²
4/4
2
2009
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2009Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 640 000 zł (14 222,22 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 45 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2009
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (8 m²), piwnica 10 m²
- Czynsz: 796 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI "PODGÓRZE", zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: POD-MS-37940
Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska).
Mieszkanie:
- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą, korytarz
- duży balkon (8 m2)
- okna na dwie strony świata
- stan dobry, do zamieszkania (niedawno nieruchomość została też odświeżona i odmalowana)
- duża piwnica - 10m2
Budynek i okolica:
- 4 piętrowy zadbany (...)
509 016...
509 016 286