Mieszkanie, ul. Rydlówka

Rydlówka, Kraków, małopolskie

  • 2 900 zł
  • 40,38 m²
  • 71,82 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Kiszka...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Rydlówka, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
24 maja 2026

2 900 zł

40,38 m²

71,82 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Zaktualizowane: 24 maja 2026

2 900 zł 40,38 m² 71,82 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 900 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 40,38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: VERYHOME Real Estate, zaktualizowane: 24.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 29/13796/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym położone w doskonałej lokalizacji w rejonie Ronda Matecznego w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2019 roku.

Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla pary jak i singla, gotowe do wprowadzenia od zaraz. (...)

Agent

Magdalena Kiszkarewicz

451 575...

451 575 773

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

451 575...

451 575 773

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl