Apartament
Żemaitisa, Przegorzały, Kraków, małopolskie
- 2 600 zł
- 27,50 m²
- 94,55 zł/m²
Mikołaj Zabierow...
Skontaktuj się
Apartament
Żemaitisa, Przegorzały, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament
Zaktualizowane: 19 maja 2026
2 600 zł 27,50 m² 94,55 zł/m²
1/2
1
tak
wysoki standard
do uzgodnienia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
do uzgodnieniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 600 zł / miesiąc
- Dostępne: do uzgodnienia
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące
- Charakterystyka mieszkania: 27,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (15,25 m²)
- Opłaty uzupełniające: kaucja: do uzgodnienia
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (9 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: DG Estate Sp. z o.o., zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 49/16605/OMW
Lokalizacja
- Adres: Żemaitisa, Przegorzały, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las, rzeka
- cicho
- W pobliżu: restauracja
Opis nieruchomości
Do wynajęcia, nowe w pełni wyposażone studio z tarasem o powierzchni 27,5 m², położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku, zlokalizowane przy ul Kiejstuta Żemaitisa. Mieszkanie jest nowe i zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. (...)