Mikrokawalerka
Rzeszowska, Kazimierz, Kraków, małopolskie
- 569 000 zł
- 22,22 m²
- 25 607,56 zł/m²
Jakub Goździk
Skontaktuj się
Mikrokawalerka
Rzeszowska, Kazimierz, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Mikrokawalerka
Zaktualizowane: 17 maja 2026
569 000 zł 22,22 m² 25 607,56 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/4
1
1930
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
- Cena: 569 000 zł (25 607,56 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 22,22 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Czynsz: 445 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Sulma Real Estate, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 430/16725/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Rzeszowska, Kazimierz, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: rzeka
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona na 1 piętrze odnowionej kamienicy z lat 30. XX wieku przy ul. Rzeszowskiej w samym sercu krakowskiego Kazimierza.
Lokal o powierzchni 22,22 m² został przygotowany z myślą o najmie krótkoterminowym i stanowi gotowy produkt inwestycyjny. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.
Najważniejsze atuty:
- wysokość pomieszczeń ok. (...)