dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zwierzyniec

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

2 899 000 zł116 m² 24 884,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament z ogrodem i tarasem na dachu | Jacuzzi | Las Wolski Wyjątkowy apartament o charakterze domu położony przy ul. Wiosennej w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hamernia

Zwierzyniec,Kraków

2 000 000 zł83 m² 24 096,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowy apartament o powierzchni 83m2 znajdujące się na ul. Hamernia na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

1 147 000 zł51 m² 22 601 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament | Kościuszki 19 | Kraków - Wawel / Stare Miasto Styl życia, którego nie trzeba reklamować Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z jasnym salonem z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Prusa

Zwierzyniec,Kraków

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

English below Zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 24,9 m , położonej przy ul. Prusa w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Salwator,Kraków

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 49 m , usytuowany w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. gen. Tadeusza Kościuszki 47. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

3 500 000 zł114 m² 30 726 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament premium z tarasem i widokiem na Salwator Kościuszki Agencja tec Real Estates prezentuje unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,91 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowskiego

Salwator,Kraków

1 590 000 zł98 m² 16 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

3-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami salwator, ul. Bolesława komorowskiego kamienica Z 1937 roku, 100 M od wisły lokalizacja: na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kościuszki Apartments, znajdującej się przy samej Wiśle. Lokalizacja: inwestycja przy ul. Kościuszki 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 530 000 zł76 m² 20 034 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ujejskiego, dzielnica Zwierzyniec. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

1 930 000 zł92 m² 21 092,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Atrakcyjny loft z widokiem | 91,5 m | Salwator - stylowa kamienica z windą! Lokalizacja: kraków, salwator / Zwierzyniec Powierzchnia: 91,5 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5 / Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem apartament położony jest przy ulicy Gontyna w prestiżowej dzielnicy Salwator (zwierzyniec) w Krakowie. To wyjątkowo spokojna i zielona okolica w pobliżu Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: 728* 341 *653 Inwestycja gotowa - oddana do użytku. oraz jest zwolniony z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bliźniaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2 położone na wysokim parterze zlokalizowane na osiedlu przy ulicy Salwatorskiej. Ekspozycja mieszkania to wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Syrokomli

Salwator,Kraków

1 970 000 zł115 m² 17 130,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowanym w kamienicy na Salwatorze w bliskiej odległości krakowskich Błoń. Zamieszkaj w okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem stylowy 3 pokojowy apartament położony w inwestycji Kościuszki 39 w dzielnicy Salwator. Lokalizacja: salwator to miejsce, które sprawia, że wszędzie jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Salwator,Kraków

2 000 000 zł76 m² 26 212,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie na Salwatorze, na Wzgórzu Św. Bronisławy w zakątku przy ulicy Władysława Anczyca. Lokalizacja Dzielnica: salwator Ulica: władysława Anczyca Przystanek: salwator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowskiego

Salwator,Kraków

1 080 000 zł54 m² 19 926,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie salwator, ul. Bolesława komorowskiego kamienica ok. 1950 roku, 100 M od wisły lokalizacja: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

6 900 zł130 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia apartament w domu na Woli Justowskiej. Lokalizacja Wola Justowska, jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. Jest to willowa dzielnica znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

1 488 500 zł65 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2 pozimowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Królowej Jadwigi, dzielnica Zwierzyniec. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | taras, balkon, miejsce parkingowe | 45m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

3 800 zł53 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament przy Wiśle i Wawelu! Nowoczesny, jasny, gotowy do zamieszkania, pełni wyposażony komfortowo urządzony. Lokalizacja - jedna z najpiękniejszych części Krakowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Salwator,Kraków

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

3 140 139 zł126 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oddany do użytku, 126 metrowy apartament z ogrodem w stanie deweloperskim. Zobacz inwestycję na żywo. Bez podatku pcc i prowizji. Okolica Wjeżdżasz w wąską, spokojną ulicę, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Salwator,Kraków

1 708 000 zł61 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Salwator ul. Fałata w pobliżu skweru Kory Jackowskiej, blisko Błoń. Dwupokojowe o powierzchni 61m2, usytuowane na II piętrze, bez windy, w budynku trzy piętrowym. Dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włóczków

Salwator,Kraków

693 000 zł110 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Wysoki strych o powierzchni całkowitej 110m2 , na 4 piętrze w pobliżu ulic Włóczków i Syrokomli. Jest założony nowy dach , wysokość 5m w szczycie( możliwość antresoli) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 286 100 zł71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

71,45 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 134 360 zł63 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

63,02 m | 3 pokoje | ogródek | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 63.02 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zwierzyniec,Kraków

5 100 zł45 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament do wynajęcia w prestiżowej inwestycji, położonej w samym sercu Krakowa, w urokliwej dzielnicy Zwierzyniec. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Zwierzyniec,Kraków

4 700 zł140 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 140m2 zlokalizowany na I piętrze - poddaszu budynku wolnostojącego z niezależnym wejściem (zewnętrzna klatka schodowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Salwator,Kraków

3 700 zł105 m² 35,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz duże mieszkanie przy ul. Stachowicza na Salwatorze. English version below lokalizacja Dzielnica: salwator Ulica: stachowicza Przystanek: jubilat W pobliżu: bulwary Wiślane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Zwierzyniec,Kraków

4 700 zł140 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | taras, balkon, garaż | 50 m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Salwator,Kraków

899 000 zł31 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 31 m2 zlokalizowane w dzielnicy Salwator w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu Kościuszki 39 by Core, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

5 500 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

1 667 730 zł73 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe mieszkania na woli justowskiej - okolice Błoń *kameralna inwestycja* Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kasztanowa

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

8 000 zł130 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 130m2 w Krakowie na Woli Justowskiej. Lokalizacja Apartament znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu: - 1 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

2 173 827 zł89 m² 24 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Grupa Esto oferuje na sprzedaż apartament czteropokojowy w bardzo malowniczej okolicy przy ul. Emaus - Zwierzyniec. Apartament o powierzchni 90m2 składa się z dwóch poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z balkonem w dzielnicy Salwator Wirtualny spacer: nieruchomość: apartament znajduje się na I piętrze II-piętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

998 954 zł63 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

170 000 zł23 m² 7 362,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1928

Brak prowizji od kupującego! Prezentujemy Państwu wyjątkowy lokal położony na strychu kamienicy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa Krowodrza. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

2 129 375 zł88 m² 24 085,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Grupa Esto oferuje na sprzedaż apartament czteropokojowy w bardzo malowniczej okolicy przy ul. Emaus - Zwierzyniec. Apartament o powierzchni 88,5m2, składa się z dwóch poziomów:.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica VII Zwierzyniec, Zwierzyniec