dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zwierzyniec

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

669 000 zł37 m² 18 081 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Profit Home prezentuje mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 do sprzedania. Znakomity pomysł pod kątem inwestycji lub na potrzeby własne. Apartamentowiec zlokalizowany jest przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Salwator,Kraków

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie do remontu 52 m2 zlokalizowane na Zwierzyńcu, rejon ulic: prusa, fałata budynek i mieszkanie - 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 28 Lipca 1943

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

2 299 000 zł147 m² 15 673,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson przedstawia absolutnie unikatowy apartament zlokalizowany na Woli Justowskiej. Kameralne osiedle otoczone zielenią tworzoną przez Park Decjusza i Las Wolski. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zwierzyniec,Kraków

949 000 zł94 m² 10 137,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Kamienicy położonej przy ulicy Sienkiewicza w Krakowie. Idealne miejsce dla osób lubiących inwestycje w topowych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Zwierzyniec,Kraków

921 466 zł76 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

779 930 zł68 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

813 840 zł68 m² 11 968 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

774 720 zł65 m² 11 919 zł/m²